Razem dopasujemy najlepszą rutynę
pielęgnacyjną dla Twojej buzi.

Umów się na konsultację z profesjonalną kosmetolożką i wspólnie dobierzcie indywidualnie dopasowaną rutynę pielęgnacyjną. Z przyjemnością podzielimy się wiedzą i doświadczeniem, a Twoja buzia odwdzięczy się naturalnym blaskiem!

Krok 1: Umów spotkanie

Zapisz się na spotkanie z jedną z naszych kosmetolożek, wybierając jeden z dostępnych terminów w kalendarzu

Krok 2: Przygotuj się do rozmowy

Zapytamy Cię o typ skóry (jeśli go nie znasz, wspólnie to ustalimy, gdy nam o niej opowiesz), alergie i Twoją aktualną pielęgnację

Krok 3: Wywiad online

Konsultacja odbywa się w domowym zaciszu (lub gdzie tylko chcesz) – łączymy się przez Google Meet

Krok 4: Odbierz podsumowanie rozmowy + rytuał pielęgnacyjny

Nie musisz notować! Po spotkaniu podeślemy Ci mailowo podsumowanie rozmowy wraz z dobraną pielęgnacją

Krok 5: Ciesz się swoją nową #skinroutine

A my pozostaniemy do Twojej dyspozycji w razie pytań czy wątpliwości, jesteśmy tu dla Ciebie!

Umów wizytę już teraz

Zadbają o Was

Ola Chojnacka

mgr kosmetologii na UJ

Cześć! Jestem Ola – “ta Pani w okularach” z krakowskiego butiku Slowglow. Ukończyłam studia magisterskie z kosmetologii na UJ, jestem również technolożką produkcji kosmetyków i podolożką! Kosmetologia powoli stawała się moją pasją, gdy sama zmagałam się z trądzikiem, a coraz mocniejsze antybiotyki nie przynosiły pożądanych efektów. Teraz daję z siebie 200% w pracy z drugą osobą i pokazuję jak zdroworozsądkowo i holistycznie poprawić kondycję skóry.

Umów wizytę z Olą

Paulina Ziemian

lic. kosmetologii, w trakcie studiów magisterskich na UJ

Pomogę Ci zmienić lub ułożyć od podstaw Twoją rutynę pielęgnacyjną! Sama jestem posiadaczką skóry problematycznej, więc doskonale wiem z czym to się wiąże, a chemia kosmetyczna, składy oraz działanie składników aktywnych to moja wielka pasja! Ogrom wiedzy, przyjemna atmosfera, stały kontakt oraz widoczne efekty – to to, co mogę Ci zapewnić! Potrzebujesz minimalistycznej pielęgnacji? Nie wiesz od czego zacząć? A może potrzebujesz przysłowiowej wisienki na torcie w swojej rutynie? Poczujesz się zaopiekowana/y!

Umów wizytę z Paulą

Julia Wawrzyńska

lic. kosmetologii, w trakcie studiów magisterskich na UJ

Porozmawiajmy! Chcę pomóc Ci zrozumieć potrzeby Twojej skóry i pokazać jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja. W kosmetologii zakochałam się już w gimnazjum, a teraz, już jako kosmetolożka, uwielbiam dzielić się moją wiedzą i cieszę się, że zauważacie efekty. Chociaż działania anti-aging i cery przetłuszczające się są mi szczególnie bliskie, nie ograniczam się tylko do tych kwestii. Po konsultacji będę do Twojej stałej dyspozycji, ponieważ zależy mi na Tobie i Twoim komforcie.

Umów wizytę z Julią