Walentynki z Laboratorium Dobrego Nastroju

Jak zadbać o to, aby w ten dzień celebrować miłość i bliskość w wyjątkowy sposób?
My proponujemy masaż naturalną sojową świecą, która otuli skórę jak ciepły balsam, a w połączeniu z dotykiem ukochanej osoby będzie niesamowicie przyjemnym doświadczeniem, które pozwoli Wam być naprawdę blisko siebie.
Świeca do masażu to zdecydowanie nasz walentynkowy faworyt, który stworzy wyjątkową atmosferę i będzie ukojeniem dla ciała i duszy. Już wyjaśniamy, dlaczego!
Choć o relacje z ukochaną osobą warto (a nawet trzeba) troszczyć się przez cały rok, to każdy chyba przyzna, że w Walentynki przykładamy do tego szczególną wagę.
Jak zadbać o to, aby w ten dzień celebrować miłość i bliskość w wyjątkowy sposób?
My proponujemy masaż naturalną sojową świecą, która otuli skórę jak ciepły balsam, a w połączeniu z dotykiem ukochanej osoby będzie niesamowicie przyjemnym doświadczeniem, które pozwoli Wam być naprawdę blisko siebie.
Świeca do masażu to zdecydowanie nasz walentynkowy faworyt, który stworzy wyjątkową atmosferę i będzie ukojeniem dla ciała i duszy.
Wyjaśniamy, dlaczego!
DOTYK
Dotyk to jeden z najbardziej intymnych sposobów komunikacji, który buduje bliskość i zaufanie między partnerami. To z kolei przyczynia się do silniejszej i bardziej satysfakcjonującej relacji. Masaż przyjemnie ciepłym, roztopionym woskiem świecy to sposób na umocnienie więzi emocjonalnej – delikatne ruchy dłoni na ciele partnera wyrażą miłość, troskę i wsparcie bez użycia słów. Poza tym, taki masaż poprawia samopoczucie, rozluźnia i zmniejsza poziom kortyzolu, czyli hormonu stresu.
PIELĘGNACJA SKÓRY
Przyjemne z pożytecznym? Jak najbardziej! Gdy wosk świecy się roztopi, delikatnie wmasuj go w skórę partnera, co zapewni nie tylko przyjemność dotyku, ale także odżywienie i nawilżenie skóry. Świece Laboratorium pełne są ultraodżywczych składników, tj. nierafinowane masło shea i olej ze słodkich migdałów, które dogłębnie regenerują, intensywnie nawilżają, wygładzają i ujędrniają ciało. Poczujesz różnicę, gwarantujemy!
AROMATERAPIA
Pełne substancji o dobroczynnych właściwościach świece do masażu stanowią znakomitą formę aromaterapii. Znajdziesz w nich tylko olejki eteryczne, czyli naturalne wyciągi z roślin, które posiadają terapeutyczne właściwości, wpływają na nasze emocje, psychikę, ciało i otoczenie. Połączyliśmy je w trzy unikalne kompozycje, tak, żebyście mogli wybrać tę, która najbardziej odpowiada Waszym preferencjom.
Lawenda-cedr-may chang – przyniesie spokój i harmonię.
Paczuli-grejpfrut-ylang ylang – pozwoli poczuć się jak w najlepszym orientalnym spa.
Amyris-kadzidło-pomarańcza – wypełni przestrzeń zmysłowym zapachem, oczyści umysł i uporządkuje myśli.
MAGIA PŁOMIENIA
Płomień świecy emanuje przyjemnym, ciepłym światłem, które tworzy romantyczny nastrój i pomaga wyciszyć zmysły. Jego ciepło i blask symbolizują też gorące uczucia i więź między partnerami. W połączeniu z delikatnym masażem stworzy niepowtarzalną atmosferę intymności i relaksu. Zanurzcie się w tej chwili i pozwólcie sobie na bycie tylko tu i teraz, tylko dla siebie.

KRÓTKA INSTRUKCJA OBSŁUGI

Nakładanie na skórę ciepłego olejku jest przyjemne i proste. Ręcznie wykonane naczynie ceramiczne ze specjalnie wyprofilowanym brzegiem pozwala na łatwą aplikację, a dodatkowo ozdabia wnętrze i sprawia, że używanie świecy staje się prawdziwie luksusowym rytuałem.
Rozpal świecę i poczekaj około 15 minut. Po tym czasie wosk rozpuści się na całej powierzchni słoika i świeca będzie gotowa do użycia. Zgaś płomień i zacznij rozprowadzać na ciele ukochanej osoby rozpuszczony ciepły olejek. Powstały balsam rozgrzewa się do temperatury około 40 stopni, więc możesz bezpiecznie nakładać go bezpośrednio na skórę.
*
Dla nas masaż naturalną świecą to sposób na Walentynkowy wieczór idealny. Zachęcamy Was do podarowania sobie takiego małego luksusu w domowym zaciszu. Może okaże się przyjemniejszy niż wyjście do profesjonalnego spa?

Walentynki z Laboratorium Dobrego Nastroju